FCleaner

FCleaner

1.3.1.621
Editör Puanı: 3/5
3

10 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
FCleaner

Ücretsiz Windows Temizleme ve Optimizasyon Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 7 yıl önce

FCleaner programı gerekli tüm araçları içinde bulunduran ücretsiz bir Windows temizleme ve optimizasyon aracı. Kullanılmayan dosyaları temizleyerek diskinizde boş alan yaratmanıza yardımcı olan, sisteminizi yavaşlatan gereksiz dosyalardan bilgisayarınızı arındıran, sisteminizi ve Windows ayarlarınızı daha hızlı çalışması için ayarlamalar yapan güçlü ve küçük bir program olan FCleaner isim benzerliği ile sizlere bir diğer popüler sistem temizleme aracı olan CCleaner programını hatırlatmış olabilir.

Bu ücretsiz sistem aracı aynı zamanda kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza da yardımcı oluyor. Web gezintileriniz sonucunda oluşan internet geçmişi ve sitelerin bıraktığı çerezler FCleaner ile birlikte tamamen ortadan kaldırılabiliyor. FCleaner yardımıyla tüm aktivitelerinizin izini sadece tek bir tıklama ile temizlerken aynı zamanda bilgisayarınızı gereksiz dosyalardan kurtarıp ilk günkü performansı elde edebileceksiniz.

Programın desteklediği internet tarayıcıları;

IE Internet Explorer, Firefox Mozilla Firefox,Opera Opera, Safari Safari, Chrome Google Chrome

Not: Program kurulumu İngilizce olarak gerçekleşiyor. Fakat FCleaner Türkçe dil desteğine sahip. Programı Türkçe yapmak için bu adresten dil dosyasını indirip daha sonra programın "Options" sekmesindeki Language bölümünden Add... butonu yardımıyla indirdiğiniz dil dosyasını programa eklemeniz gerekmektedir.

 • Ziyaretçi
  5
  - FCleaner için Ziyaretçi dedi ki;

  SHADOW_GOD82YARDIMINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER ARKADAŞ TAMİNDİR EKİBİNE SELAM PROĞRAM GÜZEL KOLAY GELSİN

 • Ziyaretçi
  5
  - FCleaner için Ziyaretçi dedi ki;

  ARKADAŞLAR HİÇ BİR YAZIYI OKUYUP KAFANIZI KARIŞTIRMAYIN..!!!BENİM DEDİKLERİMİ TEK TEK OKUYARAK UYGULAYIN TURK DİLİNDE ALİ CENGİZ DERLER YA O MİSAL :D YÜZÜNÜZ GÜLSÜN ÖNCELİKLE :DŞİMDİ C NİN İÇİNE GİRİP PROGRAM FİLES TA DOSYAYI BULUN İÇİNE GİRİN ARDINDAN ENGLISH.LNG YAZAN DOSYAYI MASAÜSTÜNE KOPYALAYIN ( TAŞIMAYIN KOPYALAYIN :D ) SONRA VERDİKLERİ LİNK VARYA YADA BEN YAZIM ONUDA SİZE DURUN :D http://www.fcleaner.com/downloads/languages/Turkish.lngİŞTE BU LİNK TE Kİ YAZILARA GİRİNCE İNTERNET ADRESİNDEN CTRL+A YAPIN HEPSİNİ KOPYALAYIN SONRA HANİ C DEN KOPYALADIĞIMIZ DOSYA VARYA İŞTE ONU AÇIP AMA SAKIN BU DOSYA TÜRLERİ ARTIK BU SEÇENEKLE AÇILSIN DİYE Bİ İŞARET VARYA SAKIN ONU SEÇMEYİN YANİ DOSYANIN ORJİNALLİĞİNİ BOZMAYIN NOT DEFTERİ İLE BİRLİKTE AÇIN DİYİN ÇAKTINIZMI ;D İÇİNDEKİ TÜM YAZILARI SİLİP KOPYALADIĞINIZ YAZILARI YAPIŞTIRIN SONRA DOSYA ADINA turkish.lng OLACAK ŞEKİLDE AYARLAYIN SONRADA DOSYAYI TEKRAR C DEKİ ESKİ YERİNE ATIN PROGRAMI 1 KEZ KAPATIP AÇIN SONRA TEKRAR DİL SEÇİN ANAAAAAA :D TURKÇE OLMUŞ DİCEKSİN SONRA :D YAPAMAZSAN SENDE Bİ SORUN VAR DEMEKTİR BİLGİSAYAR KURSUNA GİT BENCE :D TAM İNDİR EKİBİ :D SİZ SÜPERSİNİZ ;D

 • Ziyaretçi
  5
  - FCleaner için Ziyaretçi dedi ki;

  bence cok güzel bir program türkce olmasıda ayrı bir guzellik. teşekkürler tam indir.

 • Ziyaretçi
  3
  - FCleaner için Ziyaretçi dedi ki;

  iyi prg türkçe yapmada zorlanan arkadaşlara önerim.indirdikleri yada not deflteri ile açılan dosyanın uzantısını tüm dosyalar olarak kaydedip dosya uzantısını turkish.LNG olarak değiştirmeleri değilse prg dil dosyasını görmüyor niğde aziz saygılar.

 • Ziyaretçi
  5
  - FCleaner için Ziyaretçi dedi ki;

  (clap)güzel bişey denememeden geçmeyin (clap) türkçeye çevirmekte emeğinize salık tşkler kolay gelsin indirme bölümündeki not yerinden verilen sayfayı masa üztüne alın kurulumda uygulayın onu

FCleaner için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Toplam:
31,104
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Üretici:
FTweak Inc.

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 2. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü (Driver) Güncelleme Programı