ffDiaporama

ffDiaporama

2.1
Editör Puanı: 3.5/5
3.5

11 Kullanıcı: 3.9/5

3.9
Program Arayüzü
Klipler
Video render özellikleri
İşlem sırasında görünüm

Video Sunum ve Klip Yapma Programı

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 4 yıl önce

ffDiaporama programı herkesin bilgisayarını kullanarak video klipler oluşturabilmesi için hazırlanmış ve kolay kullanılır bir yapıya sahip nadir programlardan bir tanesi. Elinizde bulunan fotoğrafları ve video klipleri kullanarak yeni videolar oluşturmak ffDiaporama sayesinde oldukça kolay hale geliyor ve pek çok temel düzeydeki kullanıcı istediği sonuçları elde edebiliyor.

Hem arayüz olarak basit bir halde hem de içerisinde tüm araçları barındırması sayesinde herşeyi biraraya getirmek pek de zamanınızı almıyor. Programın desteklediği resim ve video formatları arasında şunlar yer alıyor: BMP, GIF, JPG, PNG, PBM, PGM, PPM, TIFF, TIF, XMB, AVI, MOV, MPG, MPEG, M4V, MKV, MP4, FLV, 3GP, OGV ve WMV.

Videolarınızı bir yandan parçaları arka arkaya dizerek hazırlarken bir yandan da başlık, yazar ve dil bilgileri gibi diğer verileri de kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Programın desteklediği video çıktı formatları ise maalesef girdi formatlarından daha az sayıda ve şu şekilde belirlenmiş: AVI, MKV, MJPEG, MP4, MPEG ve FLV.

Dilerseniz fotoğraf ve kliplerinizi tek bir videoda birleştirirken arka plana bir müzik dosyası da atabilir, böylece müzikli bir sunum da hazırlayabilirsiniz. Programla yapabilecekleriniz biraz da sizin hayal gücünüz ve elinizdeki materyallere kalmış diyebilirim.

ffDiaporama için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
316 / 185,370
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Kayıt ve Yönetim Araçları Popülerleri

 1. Virtual DJ
  Virtual DJÜcretsiz DJ Programı
 2. mp3DirectCut
  mp3DirectCutHızlı MP3 Kesme Programı
 3. ffDiaporama
  ffDiaporamaVideo Sunum ve Klip Yapma Programı
 4. MP3 Recorder Studio
  MP3 Recorder StudioSes Kaydetme Programı
 5. FL Studio
  FL StudioMüzik Yaratma ve Düzenleme Programı