FireShot

FireShot

0.98.45
Editör Puanı: 5/5
5
Düzenleme
Alan alma
Yazı ekleme
Ekran görüntüsü alma

Chrome için Web Sitesi Ekran Görüntüsü Alma Eklentisi

Yiğit Ekim Demir Son güncelleme 4 yıl önce

FireShot Google Chrome web tarayıcınızda kullanabileceğiniz bir eklenti ve web sitelerinin ekran görüntülerini almanızı sağlıyor. Pek çok ekran görüntüsü alma programı direkt olarak o an ekranınızda bulunan görüntüleri almanızı sağlarken, FireShot ile ekran dışında kalan web sitesinin diğer bölümlerinin de ekran görüntülerini yakalamanız çok kolay hale geliyor.

Eklentiyi kullanarak aldığınız ekran görüntülerinizi aynı zamanda düzenleyebilir, organize edebilir, webe yükleyebilir ve yazıcınızdan bastırabilirsiniz. Eklentinin kolay kullanılır arayüzü onu oldukça etkili kılıyor ve herhangi bir program kullanmanıza gerek kalmadığı için bilgisayarınızın program kirliliğine karşı güvenliği de sağlanıyor.

Alınan görüntüleri dilerseniz çeşitli resim formatları olarak dilerseniz de pdf dosyaları olarak kaydedebiliyorsunuz. Eğer eklentinin sağladığından daha fazla yeteneğe ihtiyacınız varsa direkt olarak görüntülerin diğer resim düzenleme programlarınıza yönlendirilmelerini de sağlamak sizin elinizde. 

Görüntüler üzerinde şekiller ve işaretler uygulamanızı sağlayan eklenti sayesinde yazı da ekleyebilir ve böylece ekran görüntüleri üzerinde görüntülenmesini istediğiniz notlar varsa bunları karşı tarafın görmesini sağlayabilirsiniz.

FireShot için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
5,451
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Evgeny Suslikov

Eklentiler Popülerleri

 1. Chrome AdBlock
  Chrome AdBlockChrome için Reklam Engelleme Eklentisi
 2. ARC Welder
  ARC WelderGoogle Chrome İçin Android Uygulaması Açma Eklentisi
 3. Touch VPN
  Touch VPNGoogle Chrome için Ücretsiz VPN Uygulaması
 4. AdBlock
  AdBlockÜcretsiz Reklam Engelleme Eklentisi
 5. Video DownloadHelper
  Video DownloadHelperFirefox Video İndirme ve Format Dönüştürme Eklentisi