Foxit PDF Editor

Foxit PDF Editor

2.2.1.1102
Editör Puanı: 4/5
4

2 Kullanıcı: 4.5/5

4.5

PDF Editörü

Yeşim Halıcı Son güncelleme 7 yıl önce

Tüm PDF ökümanlarında değişiklik yapmanızı sağlayan Foxit PDF Editor diğer PDF editörlerin aksine sınırlama içermez. Program yardımıyla PDF dökümanında bulunan tüm resim, grafik ve metinler değiştirilebilir, silinebilir, yönleri değiştirilebilir, kopyalanarak yapıştırılabilir.

PDF döküman üzerinde yapacağınız değişiklikler tamamlandıktan sonra belgeyi aynı belgenin üzerine veya yeni bir döküman olarak kaydedebilirsiniz. Tüm değişiklikler sonucunda program orjinal belgede herhangi bir kalite kaybına yol açmaz. Foxit PDF Editor, döküman üzerinde gruplamalarla toplu olarak veya tek tek değişiklik yapmanızı da sağlar. İmaj ve görsel boyutlarında ve yazı metninin font, büyüklük, renk gibi ayarlarında düzenlemeler yapmanız da mümkün. PDF dökümanınızdaki düzenlemeler tamamlanınca programla önizleme yapılabilir ve istenmeyen değişiklikler "undo" ile geri alınabilir.

Foxit PDF Editor için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Foxit PDF Editor crack, Foxit PDF Editor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
308 / 178,314
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Foxit Software

Okuyucular Popülerleri

 1. Adobe Reader
  Adobe ReaderPDF Okuyucu ve Görüntüleyici
 2. XLS Reader
  XLS ReaderExcel Dosyası Açma Programı
 3. Infix PDF Editor
  Infix PDF EditorPDF Düzenleme Programı
 4. doPDF
  doPDFÜcretsiz PDF Dönüştürücü
 5. Foxit PDF Editor
  Foxit PDF EditorPDF Editörü