Free Youtube to Video Converter

Free Youtube to Video Converter

1.0.0
Editör Puanı: 4/5
4
Free Youtube to Video Converter
Free Youtube to Video Converter
Free Youtube to Video Converter

Youtube Video İndirme ve Dönüştürme

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Free Youtube to Video Converter, kullanıcıların Youtube üzerinde izledikleri videoları farklı formatlarda bilgisayarları üzerine indirmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir video indirme ve dönüştürme programıdır.

Çevrimiçi videoları internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çevrimdışı olarak da izlemek isteyen kullanıcılar düşünülerek geliştirilen program yardımıyla favori videolarınızı bilgisayarınız üzerinde yer alan kendi belirleyeceğiniz bir klasöre kaydedebilirsiniz.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programın kullanımı oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı sekmeler altında düzenli olarak organize edilmiş işlemler sayesinde, program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz her türlü işlem elinizin altında olacak. Akıllı algılama özelliği sayesinde panoya kopyalamış olduğunuz Youtube bağlantıları doğrudan algılanacaktır ve istediğiniz zaman indirme işlemini kolayca başlatabileceksiniz.

MP4, MOV, AVI, MPG, WMV ve FLV formatlarını destekleyen program, Youtube üzerinden indireceğiniz tüm videoları bu formatlardan birine hızlı bir şekilde dönüştürebilir.

Aynı zamanda dahili bir arama motoruna da sahip olan program, tarayıcınıza ihtiyaç duymadan doğrudan Youtube üzerinde arama yapmanıza ve istediğiniz içerikleri indirme listesine eklemenize izin verir.

Çoklu dosya indirme işlemini de destekleyen program yardımıyla, uzun bir indirme listesi belirleyip videoları indirmeye bıraktıktan sonra rahatlıkla evden çıkabilirsiniz. Çünkü program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde tüm indirme işlemleri tamamlandığı zaman bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak kullanıcılara Youtube üzerinden video indirme konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm araçları sunan Free Youtube to Video Converter, kendi kategorisi altında öne çıkan programlardan bir tanesi.

Free Youtube to Video Converter için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 5,015
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Media Freeware

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 4. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi