FreeRIP

FreeRIP

4.5.4
Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 5/5

5
FreeRIP
FreeRIP
FreeRIP

Ücretsiz Format Dönüştürücü

Özgür Çınardalı Son güncelleme 2 yıl önce

NOT: FreeRIP'in indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

FreeRIP ücretsiz ve kullanımı kolay bir Windows uygulamasıdır. Bu uygulama ile müzik CD'lerinizdeki şarkıları bilgisayarınıza istediğiniz formatla hızlı bir şekilde çevirerek kaydedebilirsiniz. CD'lerinizdeki şarkıları aynı kalitede tutmak için isterseniz WAV dosyası olarak kaydedebilir veya tekrar kodlama işlemlerinden geçirerek sıkıştırılmış popüler medya dosyalarından olan MP3, WMA, OGG Vorbis veya FLAC gibi formatlara dönüştürebilirsiniz.

FreeRIP ID3 v1/v2 tagging ve CD-Text desteği barındırmaktadır. Böylece sanatçı, şarkı başlığı, albüm adı, yıl vs. gibi bilgileri de düzenleyerek kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Programın yeni versiyonu yeni bir özellik ile birlikte medya bilgilerini FreeRIP CD veritabanı ve freedb.org adreslerinden indirerek sizlere medya bilgisi konusunda yardımcı oluyor.

FreeRIP artık bir arama menü kısayolu içermekte olup bu özellik ile o an seçmiş olduğunuz sanatçı veya şarkı ile ilgili resimleri, videoları, çeşitli diğer bilgileri ve şarkı sözlerini kolaylıkla bulmanıza olanak sağlıyor.

Aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan program kolay menüleri ve hızlı yapısı ile müzik CD'leri üzerindeki şarkıları istediğiniz formata basit bir şekilde dönüştürme olanığını size sunuyor.

FreeRIP için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 47,134
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
MGShareware

Format Dönüştürücüler Popülerleri

 1. MP4 Converter
  MP4 ConverterVideoları MP4 Dosyasına Dönüştürme Programı
 2. Format Factory
  Format FactoryÜcretsiz Format Dönüştürme Programı
 3. Any Video Converter
  Any Video ConverterVideo Format Dönüştürücü
 4. Free YouTube to MP3 Converter
  Free YouTube to MP3 ConverterYoutube Mp3 Dönüştürücü
 5. XMedia Recode
  XMedia RecodeFormat Dönüştürücü