GetGo Download Manager

GetGo Download Manager

5.3.0.2712
Editör Puanı: 5/5
5

5 Kullanıcı: 5/5

5
GetGo Download Manager
GetGo Download Manager
GetGo Download Manager
GetGo Download Manager

Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Can Çevrim Son güncelleme 1 yıl önce

GetGo Download Manager ile indirmek istediğiniz dosyaları kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. Download klasörlerini yönetmek dışında YouTube, Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike, Vimeo, Break gibi flv veya mp4 uzantılı video yayınlayan sitelerin videolarını da bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Download işlemi sırasında dosyalarınızı sizin için takip eden GetGo Download Manager ile dosyalarınız hiç olmadığı kadar hızlı inecek. Kolay kullanımlı program tamamen ücretsizdir. Gerekli ayarlamaları yaparak indirme işlemini otomatik veya elle başlatabilirsiniz. İndirme hızı, indirme yeri gibi ayarları yapabileceğiniz programla indirme işlemine ara verip devam edebilir ya da indirme işlemini istediğiniz bir zamanda başlatabilirsiniz. Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında sorunsuz çalışan programla indirdiğiniz dosyaları kategorilere göre ayırarak organize de edebilirsiniz.

Programla video sitelerinden FLV veya MP4 uzantılı videoları indirmekte çok kolay. İzlediğiniz videonun üzerine "Download This Video" şeklinde bir link koyan programla beğendiğiniz videoları arşivinize ekleyebilirsiniz. Tek tıklama ile indirme işlemi başlayacak. FLV formatındaki videoları GOM Player veya VLC Media Player gibi flv okuyan medya oynatıcılarla çalıştırabilirsiniz.

Dosya indirme işlemi sırasında dosyalarınızı indirme hızına göre ayarlayan GetGo Download Manager sayesinde indirme hızınız %500 kadar yükselecek. Hızı, zaman ayarını, kategorileri kişiselleştirmenizi sağlayan program ile dosya indirmek çok kolaylaşıyor.

GetGo Download Manager için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
7 / 101,906
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
GetGo Software

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 3. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 4. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı
 5. MediaGet
  MediaGetTorrent Dosya İndirme Yöneticisi