Gmail'e Akıllı Yanıt Özelliği Geldi

Gmail Akıllı Yanıtlar

Google’ın ilk olarak mail uygulaması Inbox ile tanıttığı akıllı yanıt (smart reply) özellği Gmail’e geldi. Gmail kullanan iOS ve Android kullanıcıları da artık gelen e-postalara kolaylıkla yanıt verebilmenin ayrıcalığını yaşayabilecek.

Google’ın Kaliforniya’da düzenlediği Google I/O 2017 etkinliği esnasında servislerine ilişkin duyurduğu yeniliklerden birisi de Gmail’e getirilen akıllı yanıt özelliğiydi. İlk olarak davetiyle üyelik sisteminin geçerli olduğu, sonrasında tüm kullanıcılara açılan AI destekli e-posta servisi Inbox’ta gördüğümüz, Allo’da da kullanılan yapay zeka destekli hızlı yanıt sistemi artık Gmail uygulamasında kullanıcılara sunuldu. E-postanın içeriğine göre önerilerde bulunarak kullanıcıyı e-posta okumak kadar yanıtlama aşamasında da işlerini kolaylaştıran Akıllı Yanıtlar özelliği ilk olarak İngilizce dilinde Android ve iOS platformları için global olarak sunulacak. 

Şu anda Inbox kullanıcılarının yüzde 12’sinin kullandığı Akıllı Yanıt özelliğini merak eden kullanıcılarımız için Google’ın paylaştığı görseli sizlerle paylaşıyoruz.

Gmail Android
Gmail Android Android İçin Gmail Uygulaması

Gmail iOS
Gmail iOS iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gmail Uygulaması

Google Asistan Artık iPhone'da!

Gmail'e Akıllı Yanıt Özelliği Geldi İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.