Gmail'in Giriş Ekranı Değiştiriliyor

gmail giriş ekranı

Google, yıllardır kullandığı Gmail giriş ekranını değiştirdi. Yapılan değişiklik henüz tüm kullancıları etkilememiş olsada yavaş yavaş tüm kulanıcılara yayılmak üzere.

Google, geçtiğimiz aylarda yapılan giriş ekranı değişikliğini tüm kullanıcılar için bir anda aktif etmeyerek, belirli kullanıcı üzerinde test ediyor. Yeni giriş ekranı aktif olan kullanıcıların geri bildirimleri ve teknik ekibin tespit ettiği sorunları düzelterek yavaşca tüm kullanıcılar için aktif olmaya başlayan yeni giriş ekranı oldukça sade. Ekranın ortasında bulunan hesap adı ve şifre bölümü mobil uygulamalarında kullanılan giriş ekranı tasarımı ile neredeyse tamamen aynı.

Test işlemlerine genellikle Amerikalı kullanıcılar üzerinde başlayan Google bu sefer tüm Dünya üzerindeki kullanıcılara yeni giriş ekranını test etme şansı tanıdı. Yeni giriş ekranı ile Gmail hesaplarına giriş yapan bazı kullanıcılar Twitter üzerinden attıkları Twitler ile beğenip beğenmediklerini belirttiler.

Google, giriş işlemlerini daha basit hale getirebilmek adına bu değişikliğe gittiğini belirtirken, kullanıcılar değişiklik konusunda ikiye ayrılmış durumda. Bazı kullanıcıların yeni giriş ekranını oldukça beğenemesine rağmen bazı kullanıcılar yapılan değişikliği gereksiz bulduğunu söylediler.

Google yazılım güncellemeleri ve tasarım değişikliklerine son hızla devam ederken, kısa bir süre içerisinde sizde Gmail hesabınızı yeni giriş ekranı ile kullanabiliyor olacaksınız.

Gmail Android
Gmail Android Android İçin Gmail Uygulaması

Gmail iOS
Gmail iOS iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Gmail Uygulaması

Android için En İyi Mesajlaşma Uygulamaları

Gmail'in Giriş Ekranı Değiştiriliyor İçin Yapılan Yorumlar (1)

  • İzak Şilton
    İzak Şilton dedi ki;

    Bence, çok hoş ve dinlendirici bir görüntü sağlıyor.Teşekkürler

    24 Ekim 2013 Perşembe - 16:29:14 - Cevap Yaz - Şikayet Et

Gmail'in Giriş Ekranı Değiştiriliyor İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.