GnuCash

GnuCash

2.6.0
Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 1/5

1
GnuCash Kayıt Ekranı
GnuCash Ajanda
GnuCash Rapor

Ücretsiz Hesap Takip Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 3 yıl önce

GnuCash özellikle küçük işletmeler için geliştirilmiş açık kaynak bir gelir-gider takip programı. Program kolay kullanım imkanı sunan basit arayüzü ve işlevsel özellikleriyle temel ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor.

GnuCash ile banka hesapları, gelir ve giderler, harcamalar ve stoklar takip edilebilir. Program bir işletmenin gelir gider dengesini en iyi şekilde takip edebilmesi için tasarlanmış. Uygulamanın çek defteri benzeri ekranında işlemler kolaylıkla kaydedilerek istenirse birden fazla hesap tek sayfada görüntülenebilir. Özet bölümünde ise gelir dengesi gösteriliyor. GnuCash kişiselleştirilebilir özellikleriyle kullanıcıya en uygun hale getirilebilir.

Programla işlemleriniz için zaman ayarlı görevler atanabiliyor. Bu görevler zamanı gelince otomatik olarak yapılabileceği gibi iptal edilmeden ertelenebilir. Finansal işlemlerin rahat izlenebilmesi için GnuCash size grafiklerle yardımcı olur. Detaylı raporlarla desteklenen grafikler farklı şekillerde hazırlanabilir.

GnuCash kasa mutabakatı aracı banka işlemleriyle program içerisinde yapılan işlemlerin takibini yaparak otomatik olarak görüntülemenizi sağlar. Gelir/gider hesap tipleri nakit akışını kategorize etmenizi sağlar. Küçük işletmeler için gerekli özellikleri de barındıran programla müşteri ve satıcı takibi, vergi ve fatura işlemleri, personel işlemleri yapılabilir.

GnuCash verileri XML formatında SQLite3, MySQL veya PostgreSQL uygulamalarıyla çalışan SQL veritabanında saklar. Başka bir uygulamada sakladığınız finansal verileri QIF veya OFX formatlarında programa aktarabilirsiniz. Finansal işlemlerin takibi için kolaylıkla yardım alabileceğiniz GnuCash, her platformda çalışmasının yanında Türkçe dil desteği sunuyor.

GnuCash için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
8,090
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Finans Popülerleri

 1. Kişisel Gelir Gider Programı
  Kişisel Gelir Gider ProgramıGelir ve Gider Hesaplama Programı
 2. Cari Hesap Programı
  Cari Hesap ProgramıCari Hesap Yapma Programı
 3. BorsaMax
  BorsaMaxBorsa Verileri Takibi İçin Program
 4. Harcamalarım
  HarcamalarımKişisel Harcama Takip Programı
 5. MetaTrader
  MetaTraderÜcretsiz Forex Programı