GTA IV Türkçe Yama

GTA IV Türkçe Yama

1.0
Editör Puanı: 4/5
4

44 Kullanıcı: 3.8/5

3.8
GTA 4 Türkçe Dil Paketi
GTA IV Türkçe Yama

GTA 4 oyununun Yüzde 100 Türkçe dil paketi.

Barış YANIK Son güncelleme 6 yıl önce

GTA 4'ü Türkçe oynamak istiyorsanız bu yama sayesinde tamamen Türkçeleştirebilirsiniz.

Grand Theft Auto serisinin son versiyonu olan GTA IV için hazırlanmış olan Türkçe dil yaması. Altyazıların yüzde yüze yakın bir şekilde Türkçe'ye çevrildiği paketi indirdikten sonra kolayca kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça güzel bir hikayeye sahip olan yundaki kahramanımız Sırp Niko, başı beladan kurtulmayan Amerika'daki amcasının yanına gider ve burada  yeni hayat kurmak ister. Fakat işler istediği gitmez çünkü amcasının başı belaya giriyor ve Niko'da amcasını beladan kurtarmak için çabalıyor. Niko, hayatını düzene sokmak ve kendine yeni bir hayat kurmak için gittiği Amerika'da istediğiniz bulamaz ve bir anda maceradan maceraya atılmaya başlar. Tabi siz de onun bu serüveninde ona yardımcı olmalısınız. Türkçe dil desteği bulunmayan GTA 4'ü neredeyse tamamen Türkçe oynamanızı sağlayan bu yama sayesinde, Niko'nun hikayesini ve başından geçenleri okuyarak her şeyi anlamanızı sağlıyor. Eğer GTA 4'ü daha önce oynayıp bitirmiş olsanız bile, yama ile birlikte tekrar oynayıp bitirmenizi tavsiye ederim.

GTA 5'in PS4 ve Xbox One'a çıkması fakat PC'ye henüz gelmemesinden dolayı GTA 4 hala pek çok bilgisayar kullanısının tercih ettiği popüler oyunlar arasında yer alıyor. Her zaman oynanabilecek keyifli oyunlardan bir tanesi olan GTA 4'de görevleri yapmak yerine şehirde serserilik de yapabiliyorsunuz. Fakat bunu yapmanız Niko'nun amcasını zor duruma düşürebilir. Niko'nun hikayesini paylaşmak ve onunla büyük bir maceraya katılmak için GTA 4'ü mutlaka bu yama ile oynamalısınız.

GTA 4 TR yama 

GTA 4 Türkçe dil paketini bilgisayarınıza kurmak için daha önceden GTA IV oyununun bilgisayarınızda bulunması gerekiyor. Diğer eklentileri görmek için GTA indir sayfamıza göz atabilirsiniz.

GTA IV Türkçe Yama için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1,015 / 585,938
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Oyun Çeviri

Dil Yamaları Popülerleri

 1. GTA IV Türkçe Yama
  GTA IV Türkçe YamaGTA 4 oyununun Yüzde 100 Türkçe dil paketi.
 2. Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj
  Call of Duty: MW3 Türkçe DublajCall of Duty Modern Warfare için Türkçe Seslendirme Paketi
 3. City Car Driving Türkçe Yama
  City Car Driving Türkçe YamaCity Car Driving Oyunu İçin Türkçe Yama
 4. Grand Theft Auto : Vice City Türkçe Yama (GTA)
 5. PES 2016 Türkçe Yama
  PES 2016 Türkçe YamaPES 2016 Türkçe Dil Paketi