GTA Online'ın Mini Yarışlarından Yeni Video Geldi

GTA Online Tiny Racers

Rockstar, bugün resmi internet sitesi üzerinden Grand Theft Auto Online'a gelecek yeni eklentiye dair bir video yayınladı. Tiny Racers isimli paketle birlikte oyuna eklenecek yeni eğlencenin detayları da böylece ortaya çıkmış oldu. 

GTA 5'in çıkmasının hemen ardından oyunun multiplayer tarafını da teşkil eden GTA Online, oyuncuların beğenisine sunulmuştu. GTA 5'ten ayrı bir oyun gibi ele alınan GTA Online'ın üzerine oldukça düşen Rockstar, oyunun çıkmasından bu yana birçok ücretsiz ek paket ile oyuncularını sevindirmişti. Geçtiğimiz günlerde duyurulan o paketlerden sonucusunun ise oyuna retro oyunlardan esinlenilerek oluşturulan, mini yarışları ekleyeceği söylendi. 

GTA 1 ve GTA 2'nin bakış açısıyla oynanılan bu yarışlar, 25 Nisan itibarıyla yapılacak güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek. Bu tarihten sonra arkadaşlarınızla hemen aşağıda gördüğünüz videodaki gibi yarışlar düzenleyebilecek ya da böylesine yarışalara dahil olabileceksiniz. 

Ek paketle birlikte oyuncuların GTA Online'da yaptıkları ticaret de büyüyecek. Paketin çıkmasıyla birlikte ot tarlalarından elde edilen gelirlerin yüzde 50 artacağı ve bunları kurmanın daha kolay hale geleceği de söylendi. 

GTA Online'a Araç Savaşı Modu Geldi

GTA Online'a Kuşbakışı Oyun Modu, Silah Kaçakçılığı ve Savaşan Araçlar Geliyor!

GTA Online'ın Mini Yarışlarından Yeni Video Geldi İçin Yapılan Yorumlar (1)

  • Tsturkiye
    Tsturkiye dedi ki;

    Rockstargames ile irtibatta olmaktan cok mutluyum her yazdigimizda cevap veriyorlar vok guzel guncellemeler getirdiler oyunun omru dahada uzadi oyun aciklarinida son guncellemede epey kapattilar hala oynamayan varsa siddetle tavsiye ederiz www.instagram.com/tsturkiye/

    21 Nisan 2017 Cuma - 21:50:01 - Cevap Yaz - Şikayet Et

GTA Online'ın Mini Yarışlarından Yeni Video Geldi İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.