Çift SIM Kartlı LG G4 Görüldü

Çift SIM Kartlı LG G4 Görüldü

28 Nisan’da tüm dünyaya duyurulacak olan LG G4 serisinin gizli bir üyesi internette kendini gösterdi. Çift SIM kartlı LG G4’ün resimleri internete düştü.

LG’nin gelecek olan talepler doğrultusunda dağıtacağı LG G4’ün çift SIM kartlı amiral gemisi, teknik özellikler açısından çok az fark taşıyor. LG G4 amiral gemisinin daha düşük özellikli bir klonu olarak kabul edilebilecek olan bu cihazın en önemli tek özelliği, çift SIM kartı taşıması ve bu kartlar arasında kolayca geçiş yapabilmesi.

LG G4 çift SIM kartlı cihaz bir hatta konuşma yaparken diğer hattı otomatik beklemeye almayı, konuştuğunuz hattı bekletip diğer hattı cevaplamayı destekleyebilen bazı özelliklerle gelecek.

LG G4 çift SIM kartlı cihaz sınırlı sayıda üretilecek. Pazarda özel talepler karşısında dağıtılacak. Her yerde bu cihazı bulabilmek yoğun bir talep olmadıkça mümkün olmayacak.

LG G4 çift SIM kartlı cihaz Snapdragon 808 6 çekirdek kullanacak. Cihaz 5.5 inçlik bir ekrana sahip ve 2560 x 1440 piksel çözünürlüğü var. Depolama kapasitesi ise 160 GB. 

LG G4'ün Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı

LG G4'ün Fiyatı Belli Oldu: Samsung Galaxy S6'dan Pahalı Olacak

Koşun, LG G4 Test Sürüşünde 50 Şanslı Kişiden Biri Olun

YORUMLAR