Çılgın İçeriğiyle The Pirate Cinema Yayında

Çılgın İçeriğiyle The Pirate Cinema Yayında

Torrent kanallarından indirilen filmlerin anlık paket parçalarından kolaj yapılarak oluşturulan The Pirate Cinema projesi yayında. Dikkat uyarıyoruz, İndirilen filmlerin anlık görüntülerini seyretmek zamanla başınızı döndürebilir.

Torrent kanalllarını kullanarak film indirmek engellenemiyor. Bu davranışı engellemek ve korsan film paylaşımına darbe vurmak isteyen hemen her önlem bir şekilde geri tepti. Zamanla korsan film indirmek artık neredeyse sıradan bir iş haline geldi. Hollywood yıldızları bile açıkça olmasa da korsan film indirdiklerini ima ederken, web üzerinde bir site dahiyane ama bir o kadar çılgın hatta belki manasız bir fikirle yayına başladı. Aslında ilk olarak' teknolojik sergi' olarak düşünülen, bir sanat projesi olan proje şimdi web üzerinde de hayata geçirilmiş.

The Pirate Cinema asla korsan bir filmi paylaşmak gibi bir göreve soyunmuyor. Burada hiç bulamadığınız bir filmi de bulmanız mümkün değil. Öyle bir servisten bahsetmiyoruz. The Pirate Cinema, dünya üzerinde torrent'e bağlanıp film indiren insanların, o anda indirdikleri filmlerin sahnelerini hiçbir sıra izlemeden karmaşık bir şekilde yayınlıyor. Bu yüzbinlerce torrent veri paketinin takip edilmesi ve yayınlanması anlamına geliyor. Ekranın sol üst köşesinde torrentin hangi ülkeden yakalanarak aktarıldığını da takip edebiliyorsunuz.

The Pirate Cinema linkin sizinle paylaşıyoruz. Ancak bu linke tıkladığınız zaman seyredeceğiniz görüntülerle kafanızın karışması, beyninizin ısınması hatta baygınlık geçirmeniz konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Risk tamamen size ait

Google Korsan Dosya İndirme Sitelerine Geçit Vermeyecek!

Bu Oyunu Korsan Oynayanlar Asansörde Sıkışıp Kalıyor!

YORUMLAR