Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro En Net Haliyle Görüldü

Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro En Net Haliyle Görüldü

Huawei Mate 9 ve Huawei Mate 9 özelliklerinin arkasından en net görüntüsü de internette boy gösterdi. Kavisli ekranı ve 5.9 inçlik dev boyuyla etkileyici bir cihaz olan Huawei Mate 9 Pro küçük kardeşi ile beraber oldukça şık görünüyorlar.

Geçtiğimiz haftalarda Huawei Mate 9 hakkında ortaya çıkan bazı bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Bu haberlerin birinde 20MP çift kameralı cihazın piyasaya ilk düşen ayrıntılarına yer vermiştik. Diğerinde ise GFXBench testlerinde görünen cihazın nasıl olduğuna dair verileri sizlere aktarmıştık. Yeni sızdırılan bilgilerde ise Huawei Mate 9'un 6 GB RAM'e, 256 GB depolama alanına, 6 renk seçeneğine ve çift kameraya sahip olacağı belirtiliyor. Bu bilgilerin ışığında cihazın çift kameraya sahip olacağı artık kesinleşti diyebiliriz. Huawei Mate 9 tüm dünyada satışa çıkmaya hazırlanırken büyük kardeşi sadece Çin’de satılacak.

Her iki cihaz da HiSilicon Kirin 960 işlemci atıyorlar. Daha önce de haberlerde yer aldığı gibi Huawei Mate 9 dual kamera sistemi üst üste olarak konumlandırılmış ve parmak izi sensörünün hemen üzerine yerleştirilmiş lenslerle geliyor. Mate 9 Pro’nun da kamera konumlandırması aynı şekilde tasarlanmış.

Aşağıda Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro cihazların Evan Blass tarafından paylaşılan resimlerini görebilirsiniz.


Huawei Mate 9 Özellikleri Sızdırıldı

Huawei Mate 9 GFXBench Testlerinde Ortaya Çıktı

20MP Çift Kameralı Huawei Mate 9 Sızdırıldı

YORUMLAR