HyperX Cloud Stinger, Oyuncular İçin En Uygun Fiyatlı Kulaklık

HyperX Cloud Stinger, Oyuncular İçin En Uygun Fiyatlı Kulaklık

HyperX Cloud Stinger kulaklık, 199 TL fiyat etiketiyle oyun severlerin yüzünü güldürecek. HyperX Cloud Stinger üst düzey ses hassasiyeti ve ultra konforlu yapısıyla bu fiyata bu performans dedirtiyor.

HyperX Cloud Stinger Özellikleri ve Fiyatı

KDV dahil 199 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan HyperX Cloud Stinger kulağınıza taktığınız andan itibaren sizi oyun içinde keyifli bir maceraya çıkarıyor. 275 gram ağırlığında olan HyperX Cloud Stinger bu özelliği uzun süre rahatsızlık hissetmeden oyunun keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 90 derece döndürülebilen kulaklıklar, kulağın anatomik yapısına göre hemen uyum sağlıyor. Ayrıca bu şekilde döndürerek birer hoparlör gibi kullanılabiliyorlar.

HyperX Cloud Stinger, PC, Xbox One, PS4, Wii U ve mobil cihazlar için tamamen uyumlu olarak tasarlanmış. Ses açma ve kısma gibi kontrolleri kulaklık üzerinden yapabildiğiniz ürünün mikrofonu, “"sessize al" özelliği ile gürültüyü önleyerek pürüzsüz ses kalitesi sağlıyor.

  • 50 mm sürücü
  • 18Hz – 23,000 Hz frekans aralığı
  • 275 gr ağırlık
  • 1.3 metre kablo uzunluğu ve 1.7 metre ek yedek kablo

KDV dahil 199 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan HyperX Cloud Stinger ve diğer HyperX ürünleri hakkında bilgi almak için hemen bu linki tıklayın

Kingston’dan Oyunculara HyperX Cloud Revolver Müjdesi

HyperX Cloud II ve Cloud Revolver Kulaklıkların Performans ve Ses Kalitesi Tescillendi

YORUMLAR