Shapify Booth ile Üç Boyutlu Selfie Çekin ve Kendi Heykelciğinizi Üretin

Shapify Booth ile Üç Boyutlu Selfie Çekin ve Kendi Heykelciğinizi Üretin

Selfie çekmek artık vaz geçilmez bir sosyal aktivite oldu. Doğal olarak çeşitlenmesi kaçınılmazdı. Üç boyutlu selfie'nizi çekebilen Shapify Booth ve bir 3D yazıcı bakın size ne sürprizler hazırlıyor.

Alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına, sinema salonlarına ve kalabalıkların gittiği her yere kurulabilen Shapify Booth aslında bildiğimiz vesikalık fotoğraf çekme kulübelerinin biraz daha gelişmişi. 

Shapify Booth'un poz verme platformuna çıkarak, cihazın sizi 360 derece görüntülemesiyle bir 3 boyutlu selfie çekebiliyorsunuz. Bunun hemen bir çıktısını alabildiğiniz gibi, cihazın distribütörü Artec Grup'tan 3 boyutlu bir heykelciğinizi de talep edebilirsiniz. Shapify ile çekilen resimler Artec laboratuvarında 3 boyutlu yazıcılarla işlenerek heykelcikler haline getirilip size postalanıyor. 

Shapify Booth ile çekilen resimlerin evinize postalanması sadece birkaç gün sürüyor. İngiltere merkezli Artec Grup, Shapify Booth  edinip hizmete sunmak isteyen yatırımcılara kapılarını açtı bile. CES 2015'te de tanıtılan Shopify Booth aradan fazla zaman geçmeden özellikle İngiltere’de son derece popüler oldu. Sonuçta selfie çılgınlığının sonu yok, herkes evinin bir köşesinde ailesinin ya da sevdiklerinin birer küçük heykelciklerini isteyebilir. 

HTC, Türkiye'nin Selfie'sini Çekti

Vücut Yapınıza Göre Fotoğraf ve Selfie Çekme İpuçları

Çektiğiniz Selfieler Sizi Sosyal Medyada Nasıl Tanımlıyor?

YORUMLAR