1 Milyon Dolar Ödüllü CS: GO Turnuvası Duyuruldu

1 Milyon Dolar Ödüllü CS: GO Turnuvası Duyuruldu

Eğer oyun oynayarak 1 milyon dolar ödül kazanmak istiyorsanız Intel ve ESL işbirliğiyle başlatılacak CS: GO turnuvalarını kaçırmamanızda fayda var.

Profesyonel oyunculuk ve e-spor son yıllarda giderek önem kazanıyor. Ülkemizdeki büyük spor kulüpleri birer birer kendi e-spor takımlarını kurarken dünya çapında yeni e-spor turnuvaları düzenleniyor. CS: GO için daha önceden birçok farklı ödüllü turnuva düzenlenmişti; fakat Intel ve ESL'in ortaklaşa düzenleyeceği turnuvalar en büyük ödüllerin dağıtılacağı turnuvalar olacak.

Intel ve ESL, işbirliklerine resmiyet kazandırırken dağıtılacak ödüllerden de bahsettiler. Toplamda 10 adet etkinlik düzenlenecek ve bu etkinliklerde galip gelen takımlara 200.000 dolarlık ödül verilecek. 10 etkinlikten 4'ünü kazanan ilk takım ise 1 milyon dolar tutarındaki Intel Grand Slam ödülüne sahip olabilecek. Bu 10 etkinlik 12 aylık bir süre içinde yapılacak, ilk Intel Grand Slam etkinliği ise Almanya'nın Köln şehrinde yapılacak olan ESL One etkinliği.

10 etkinlikten 3 tanesini kazanmış olan, 4. etkinliği de kazanma yolunda olan ve Intel Grand Slam ödülünün sahibi olmaya hazırlanan bir takımı yenen takımlar ise 100.000 dolar ödül kazanabilecekler. Bu takımların Intel Grand Slam şampiyonu olamayacak durumda olması gerekiyor. Herhangi bir takım Intel Grand Slam'ı kazandıktan sonra her takımın sahip olduğu galibiyetler sıfırlanacak ve ödül avı baştan başlayacak.

Turnuvada ülkemizi Space Soldiers adlı takımımız temsil edecek. Takımımıza turnuvada başarılar diliyoruz. 

1 Milyon Dolar Ödüllü Quake Champions Turnuvası Duyuruldu

YORUMLAR