10 Çekirdekli ve GTX 1080'li Digital Storm Aura Gün Yüzüne Çıktı

10 Çekirdekli ve GTX 1080'li Digital Storm Aura Gün Yüzüne Çıktı

Nvidia'nın yeni ekran kartını ve Intel'in 10 çekirdekli işlemcisini bünyesinde barından Digital Storm Aura serisi bilgisayar gün yüzüne çıktı. Tam bir canavar gibi duran bilgisayar oyuncuları iliklerine kadar titretecek.

Üst düzey özelliklere sahip bilgisayarlar üretmesiyle tanınan Digital Storm, Intel'ın 10 çekirdekli işlemcilerinin fiyatlarını belli etmesinin hemen ardından yeni bilgisayarını gün yüzüne çıkardı. Aura serisi olarak adlandırılan yeni bilgisayar serisi gerek tasarım gerekse sahip olduğu özellikler ile tam bir canavar serisi olmuş diyebiliriz. Her oyuncunun hayallerini süsleyen bilgisayarlar, 34 inçlik kavisli ekrana sahip all-in-one adı verilen bütünleşik tek bir bilgisayar olarak karşımıza çıkacak.

Masaüstü bilgisayardan istenilen her şeyi gerçekleştirebilecek şekilde tasarlanan yeni bilgisayar serisi, Nvidia'nın GTX 1080 ekran kartı ve tercihe göre Intel'in yeni 10 çekirdekli i7-6950X işlemcisine sahip olarak karşımıza gelecek. Standart olarak 4 farklı sürümü bu ulunan bilgisayarlar farklı fiyat ve özelliğe sahipler. Aura bilgisayarların giriş seviyesi olarak nitelendirilen "Good" sürümü 1.999 dolar fiyat etiketi taşıyor. Intel i5-6500 işlemciden gücünü alan bilgisayarda 4GB Nvidia GTX 960 ekran kartı ve 16 GB RAM yer alıyor.

Serinin en yüksek fiyatlı "Ultimate" sürümü de 3.217 dolar. Intel i7 6700K işlemci, 16 GB RAM ve 8 GB Nvidia GTX 1080 ekran kartına sahip olan bu bilgisayar ayrıca 500 GB SSD ve 1 TB HDD'ye sahip. Sıvı soğutmalı olan bilgisayarlar yüksek performansı kullanıcılarına sağlayacak. Öte yandan bilgisayarlar kişisel olarak da geliştirilebiliyor ve istenildiği taktirde de işlemciler Intel'in yeni 10 çekirdekli işlemcileriyle değiştirilebiliyor.

AMD'nin Yeni Grafik Canavarı Radeon RX 480 Geliyor

Intel Yeni 10 Çekirdekli Broadwell-E Oyun ve Sanal Gerçeklik Canavarını Dağıtmaya Başlıyor

YORUMLAR