10 Dakikada 15 Bin HTC Vive Satıldı!

10 Dakikada 15 Bin HTC Vive Satıldı!

Valve tarafından geliştirilen sanal gerçeklik gözlüğü geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı ve 10 dakika içerisinde 15.000 adet HTC Vive satıldı. üründen sorumlu Shen Yee, kendi Twitter hesabından durumundan memnun olduğunu ve daha fazla satış olmasını beklediği söyledi. 

Bir diğer adıyla Steam VR, 90 FPS yenileme hızıyla ve sadece tek göz için 1200x1080 kalitesiyle karşımıza çıkacak. Ürünün Avrupa'daki fiyatı ise 900 Avro olacak. Ayrıca Valve, cihazın birçok oyunla destekleneceğini söylüyor.

HTC Vive, diğer sanal gerçeklik gözlüklerinden daha pahalı bir ürün olsa da oyunseverlerden büyük ilgi toplamış durumda. Aslında övgünün doğal olduğunu söyleyebilirim. Sanal gerçeklik gözlüklerinin bizi o dünyaya sokması bizleri çok heyecanlandırıyor ve büyük bir deneyimin parçası oluyoruz. Bunun üzerine ürünün Valve tarafından geliştirildiğini düşününce fiyatını önemsemeden ürünü satın alıyoruz. İlerleyen günlerde kullanıcılar tarafından gelen yorumlarla ürünün performansını daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyorum.

Google'ın Sürücüsüz Arabası Otobüse Çarptı

YORUMLAR