10 Şanslı Kişiye Tam Sürüm Minecraft Hediye Ediyoruz!

10 Şanslı Kişiye Tam Sürüm Minecraft Hediye Ediyoruz!

Günümüzün en çok oyuncu kitlesine sahip sandbox oyunlarından biri olan Minecraft'ın ülkemizde de yoğun bir talep görmesi üzerine Tamindir ailesi olarak 10 şanslı kullanıcımıza Minecraft'ın tam sürümünü hediye ediyoruz!

Minecraft her gün daha da geniş bir popülerite kazanarak sizin bu yazıyı okuduğunuz anda bile gelişmeye devam ediyor. Oyunun hayranları şimdiden birbirinden özgün dünyalar yaratarak ünlü sandbox oyununda kendi topraklarını ve mevkilerini oluşturuyorlar. Özellikle Microsoft'un Minecraft'ı satın almasından sonra oyuna eklenecek yeni özelliklerle birlikte oyunun ilerleyen dönemlerde daha da gelişeceği ve şimdiki oyuncu kitlesini rahatça iki katına çıkacağı tahmin edilmekte. Bu konuya bizler de destek vererek, ülkemizde bilgisayar oyunları yükselişte iken Minecraft gibi talebi yüksek bir oyunu takipçilerimize hediye etmek istedik.

Minecraft'ın birçok farklı modu ve versiyonu bulunsa da oyunun tam sürümü şu anda 55 TL civarında satılıyor. Hediye edeceğimiz tam sürüm versiyonunun üzerinde de dilediğiniz gibi değişiklikler yapıp, kendi modlarınızı ekleyebilirsiniz.

17 Kasım Pazartesi günü başlayacak olan çekilişimizle ilgili, yine pazartesi günü detaylı bir blog yazısını ve özel videomuzu sitemizde bulacaksınız. Çekilişe katılmak için gerekenler ve kampanya kurallarını çok yakında sizlerle paylaşacağız. Bizleri takipte kalın!

Sahte Ürün Tanıtılan Facebook Reklamlarına Dikkat!

YORUMLAR