100 Milyondan Fazla İndirilen BlueStacks'in 2. Versiyonu Çıktı!

100 Milyondan Fazla İndirilen BlueStacks'in 2. Versiyonu Çıktı!

Bilgisayar ve Android mobil cihazlar arasında kurduğu bağlantı sayesinde bilgisayarlarımızı adeta bir Android telefon ya da tablete dönüştüren ve daha da güzel yanı şarjımıza hiçbir şey olmadan oyun ve uygulamaları açmamızı sağlayan BlueStacks, çıktığından bu yana en büyük güncellemesini BlueStacks 2 ile kullanıcılara sundu.

Dünya'nın bir numaralı Android emülatörü ünvanına sahip olan BlueStacks artık BlueStacks 2 olarak geçecek ve eski özellikleri dışında bir çokta yeni özelliğe de kavuştu. Clash of Clans, Angry Birds, WhatsApp, Facebook, Candy Crush Saga vb. aklınıza gelebilecek tüm popüler Android oyun ve uygulamalarını hem Windows hem de Mac bilgisayarlar üzerinde açabilmemizi sağlayan BlueStacks, aynı zamanda 100 milyon indirilme sayısı gibi büyük bir kilometre taşını da geride bıraktı.

2011 yılından bu yana hizmet veren programın esas patlaması ise son bir yıl içinde gerçekleşti. Günden güne kullanıcılar arasında yayılan ve oldukça popüler hale gelen BlueStacks'in BlueStack 2 ile birlikte yaşadığı dğeişiklikler ve sahip olduğu yeniliklere hep birlikte göz atalım.

BlueStacks 2 Güncellemesi:

  • Sadeleştirilmiş ve daha kolay kullanıma sahip olan arayüz
  • Aynı anda birden fazla oyun ve uygulama çalıştırma (sekmelerde)
  • Windows ve Android cihazlar arasında sorunsuz fotoğraf transferleri
  • Ekran görüntüsü alma ve arkadaşlarınız ile paylaşabilme

Gördüğünüz üzere büyük ve gelişmiş özelliklere kavuşan BlueStacks, şimdiye kadar en güçlü halini aldı ve bu güncellemeden sonra çok daha fazla kişiye hitap edeceğini düşünüyorum. Eğer hala BlueStack 2 indirmediyseniz alttaki bağlantıyı kullanarak hemen programı güncelleyebilir ve yeni özelliklere kavuşabilirsiniz. Şu an için sadece Windows versiyonu güncellenen BlueStacks'in Mac versiyonu da ilerleyen günlerde güncelleme alacaktır.

YORUMLAR