1000 Feet Yükseklikten Düşen Galaxy S5 Sağlam Kaldı!

1000 Feet Yükseklikten Düşen Galaxy S5 Sağlam Kaldı!

Samsung Galaxy S5, 1000 feet yükseklikteki uçaktan düşmesine rağmen mucizevi bir şekilde sağlam kalmayı başardı. Üstelik düşmesine rağmen video kaydı yapmaya da devam etti. Viral bir reklam yapılsa ancak bu kadar olur!

Telefon sahibinin yeğeni Robert Ryan tarafından Youtube’a yüklenen 11 dakikalık video, Blake Henderson’nun uçağın içinden etrafı çekmesiyle başlıyor. Ardından dengesini kaybeden Henderson, telefonu 1000 feet yükseklikten aşağıya düşürüyor, ancak telefon düştüğü halde 11 dakika boyunca video kaydı yapmaya devam ediyor.

Bahçeye düşen telefon, dakikalarca kayıt yapmaya devam ederken en sonunda birisi tarafından keşfediliyor. Telefonu bulan kişi ve yanındaki kişinin diyalogları ise oldukça ilginç.

Telefonu bulan kişi yanındaki kişiye “Oop işte telefonunuz” diyor. Adam da “Vay canına, oraya nasıl gitti? Bu benim telefonum değil. Benimki cebimde” diyor. Çalılıkların arasında telefonu bulan kişi kaydın ilk dakikalarına baktığında ise olayın aslını anlıyor. En çetin sağlamlık testlerine dahi taş çıkartan bu kaza, Galaxy S5'in ne kadar dayanıklı olduğunu herkese göstermiş oldu. Tabii telefonda herhangi bir çatlak veya kırık var mı bilmiyoruz. Fakat genel itibarıyla oldukça sağlam gözüküyor.

Dememiz o ki bir Galaxy S5 telefonunuz varsa, 1000 feet yükseklikten düşse dahi video kaydı yapmaya devam edebilir. Fakat siz yine de telefonunuza çok güvenmeyin.

Samsung Galaxy Note 8 Geliyor!

Xiaomi ve Samsung Anlaşmaya Gidiyor

Samsung’un Veliahtına 12 Yıl Hapis İstemi!

YORUMLAR