11 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

11 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 11 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca98

11 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 11 Mart vaka sayısı kaç oldu? 11 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

11 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

11-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Yerli Koronavirüs Aşısı Mutasyonlu Virüse Karşı Etkili mi?
Bilim

Yerli Koronavirüs Aşısı Mutasyonlu Virüse Karşı Etkili mi?

Yerli koronavirüs aşısı, COVID-19'un varyantlarına karşı etkili mi? Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Hasan Mandal, Türk bilim insanları tarafından geliştirilen aşıya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

11 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

11-mart-asi-tablosu

Denizin Ortasında iPhone 12 Dolu Konteyner Bulundu (Video)
TEKNOLOJİ

Denizin Ortasında iPhone 12 Dolu Konteyner Bulundu (Video)

Denizin ortasında iPhone 12 dolu konteyner bulunması sosyal medyada büyük yankı oluşturdu. Kullanıcılar birbirinden ilginç paylaşımlar yapmaya başladı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR