12 İnçlik MacBook Air'in İlk Görüntüleri Sızdırıldı

12 İnçlik MacBook Air'in İlk Görüntüleri Sızdırıldı

Teknoloji devi Apple'ın, bir süredir yeni Macbook Air üzerinde çalıştığı söylentileri, söylenti olmaktan çıkıp gerçekleşmeye başlıyor. 12 inçlik büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağı söylenen yeni Macbook Air'a ait ilk görüntüler internete paylaşılmaya başlandı.

Apple Macbook Air'e ait olduğu söylenen cihaza ait görüntüler, daha önce de doğru çıkan sızıntı haberleriyle bilinen bir sitede açıklandı. 12 inç olduğu iddia edilen yeni Macbook Air'in, diğer Apple cihazlarıyla karşılaştırıldığı çok sayıda görüntüye göre cihaz önceki Macbook Air tasarımlarından biraz farklı olacak. Ekranın arkasında bulunan ve Macbook dizüstü bilgisayarlarda standart hale gele ışıklı Apple logosu yerini iPad'lerdeki gibi siyah bir logoya bırakmış. Ekran tarafında ise parlak siyah çerçevenin hakim olduğu bir tasarım kullanıcıları bekliyor.

Apple'ın Macbook Air serisini sınırları sonuna kadar zorlayarak ince yapması bu modelde de olacak gibi, zira cihaz boyutları için fazla kalın olan bağlantı girişleri bu modelde bulunmayacak. 12 inçlik cihazın mart 2015'te çıkacağı düşünülüyor.

YORUMLAR