12 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 12 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

12 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 12 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

10-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 12 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 12 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 12 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 12 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

Sokakta Sigara İçmenin Cezası Ne Kadar? Sokakta Sigara İçme Cezası
İNTERNET

Sokakta Sigara İçmenin Cezası Ne Kadar? Sokakta Sigara İçme Cezası

Sokakta sigara içmenin cezası ne kadar? İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge ile sokakta sigara içmek yasaklandı.

12 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 148.482 test yapıldığı ve 2.841 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 88 kişi hayatını kaybetti ve 2.181 kişi iyileşti.

12 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

12 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 404.894 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 11.233'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 3.230 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 346.794 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Bakan Duyurdu: İnternet Hızı 56 GBps Olacak! (Nasıl Yani?)
İNTERNET

Bakan Duyurdu: İnternet Hızı 56 GBps Olacak! (Nasıl Yani?)

AA’nın Editör Masası programında gündeme ilişkin soruları yantlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, internet hızı hakkında çok önemli açıklama yaptı.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR