12 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

12 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 12 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

4-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

12 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 12 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 12 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

12 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 129.630 test yapıldığı paylaşıldı. 7.763 yeni vaka olduğu ve 667 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 97 kişi hayatını kaybetti ve 8.108 kişi iyileşti.

12 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

12-subat-asi-tablosu

Yerinde Karar Dönemi Başlıyor: Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı
Bilim

Yerinde Karar Dönemi Başlıyor: Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yerinde karar dönemini duyurmuştu ve il bazlı kısıtlamaların gevşetilip sıkılaştırılabileceğini söylemişti.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TDK'ye En Çok Gelen Türkçe Astronot İsim Önerileri!
İNTERNET

TDK'ye En Çok Gelen Türkçe Astronot İsim Önerileri!

Türk Dil Kurumuna (TDK) en çok gelen Türkçe astronot isim önerileri açıklandı. TDK Başkanı Gürer Gülsevin, konuya ilişkin oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR