13 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

13 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 13 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca98

13 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 13 Mart vaka sayısı kaç oldu? 13 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

13 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

13-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Yeniden Kapanma Olacak Mı? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsünden Açıklama
Bilim

Yeniden Kapanma Olacak Mı? Cumhurbaşkanlığı Sözcüsünden Açıklama

Yeniden kapanma olacak mı? Koronavirüs vaka sayılarının yükselişe geçtiği bu dönemde vatandaşlar tekrar kapanma olup olmayacağını merak etmekteydi.

13 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

13-mart-asi-tablosu

İkinci Doz Aşı Olan Kaç Kişi Koronavirüse Yakalandı?
Bilim

İkinci Doz Aşı Olan Kaç Kişi Koronavirüse Yakalandı?

İkinci doz aşı olan kaç kişi koronavirüse yakalandı? Türkiye'de koronavirüse karşı aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ederken 2.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR