13 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

13 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 13 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

13 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 12 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 12 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

13 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 123.305 test yapıldığı paylaşıldı. 7.706 yeni vaka olduğu ve 671 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 93 kişi hayatını kaybetti ve 7.215 kişi iyileşti.

13-subat-turkiye-koronavirus-tablosu

13 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

13-subat-asi-tablosu

Koronavirüs Salgını, Çocukların Konuşmasını Geciktiriyor!
Bilim

Koronavirüs Salgını, Çocukların Konuşmasını Geciktiriyor!

Türkiye de dahil olmak üzere dünyadaki hemen hemen her ülkede etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgınının çocukların konuşmasını geciktirdiği ortaya çıktı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Alırken Bu Tuzağa Düşmeyin!
İNTERNET

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Alırken Bu Tuzağa Düşmeyin!

14 Şubat Sevgililer Günü için internet üzerinden hediye alırken dolandırıcıların tuzağına düşebilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR