14 Ekim Türkiye Koronavirüs Tablosu, 14 Ekim Hasta Sayısı Kaç Oldu?

14 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 14 Ekim Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

3-agustos-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 14 Ekim Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 14 Ekim Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 14 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 14 Ekim Türkiye koronavirüs tablosu.

14 Ekim Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 115.328 test yapıldığı ve 1.671 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 57 kişi hayatını kaybetti ve 1.396 kişi iyileşti.

14 Ekim Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

14 Ekim itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 340.450 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 9.014'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 1.418 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 298.368 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR