14 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

14 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 14 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca2

14 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 14 Mart vaka sayısı kaç oldu? 14 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

14 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

Koronavirüste 3. Dalga Tsunami Etkisi Yaratabilir! Uzmanlar Uyardı
Bilim

Koronavirüste 3. Dalga Tsunami Etkisi Yaratabilir! Uzmanlar Uyardı

Koronavirüste 3. dalga yaşacak mı? Uzmanlar, meydana gelebilecek bir üçüncü dalganın tsunami etkisi yaratabileceğini söyleyerek vatandaşları uyardı.

14 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

14-mart-asi-tablosu

AstraZeneca Aşısı Etkinlik Oranı Açıklandı
Bilim

AstraZeneca Aşısı Etkinlik Oranı Açıklandı

AstraZeneca aşısı etkinlik oranı belli oldu. Nüfusunun yaklaşık yarısına Oxford Üniversitesi ile AstraZeneca tarafından geliştirilen COVID-19 aşısı yapmayı başaran İngiltere'den umut verici bir açıklama geldi.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR