14 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

14 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 14 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

10 mayıs 2021 koronavirüs tablosu

14 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 14 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 14 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

14 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

14 mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Tam Kapanma Sonrası Normalleşme Nasıl Olacak?
Bilim

Tam Kapanma Sonrası Normalleşme Nasıl Olacak?

17 günlük tam kapanma, 7 gün sonra sona erecek. Peki, Tam kapanma sonrası normalleşme süreci nasıl gerçekleşecek? Sağlık Bilimleri Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji AD Başkanı Prof.

Koronavirüsün Yeni Etkisi Ortaya Çıktı!
Bilim

Koronavirüsün Yeni Etkisi Ortaya Çıktı!

Koronavirüsün yeni etkisi gün yüzüne çıktı. Doç. Dr. Canan Tanıdır, İtalya'da bilim insanları tarafından gerçekleştirilen araştırmaya ilişkin çok önemli açıklamada bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR