14 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

14 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 14 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

4-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

14 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 14 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 14 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

14 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 104.108 test yapıldığı paylaşıldı. 6.287 yeni vaka olduğu ve 666 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 94 kişi hayatını kaybetti ve 6.910 kişi iyileşti.

14 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

Çift Maske Takmak Ne Kadar Etkili?
Bilim

Çift Maske Takmak Ne Kadar Etkili?

Koronavirüsün mutasyona uğraması ile birlikte çift maske takmanın ne kadar koruma sağladığı merak edilmeye başlandı. Çift maske takmak ne kadar etkili? ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC), çift maske takmak ile ilgili bir araştırma yaptı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Restoran ve Kafeler İçin Sağlık Bakanlığından Yeni Formül!
İNTERNET

Restoran ve Kafeler İçin Sağlık Bakanlığından Yeni Formül!

Restoran ve kafeler açılacak mı? Milyonlarca vatandaşın merak ettiği bu soru için Sağlık Bakanlığından çok yakında yanıt gelecek.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR