16 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

16 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 16 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

16 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 16 Mart vaka sayısı kaç oldu? 16 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

Risk Haritası

HaberTürk'ün hazırlamış olduğu risk haritasına göre, 16 ilin rengi değişti. Risk haritası şu şekilde:

risk-haritasi16mart

Not: Sağlık Bakanlığı tarafından resmi risk haritası açıklanmadı.

16 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

16-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

Türkiye İnternet Hızında Dünyada Kaçıncı? Durum Pek İç Açıcı Değil
İNTERNET

Türkiye İnternet Hızında Dünyada Kaçıncı? Durum Pek İç Açıcı Değil

Türkiye internet hızında dünyada kaçıncı? Dünya genelinde internet hızı nasıl? En hızlı internet hangi ülkede? Günümüzde internet kesildiğinde 5 dakika bile zor geçirir olduk.

Fahrettin Koca'nın açıklaması:

16 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

16-mart-asi-tablosu

İğnesiz Koronavirüs Aşısı Geliyor: DSÖ Tarih Verdi!
Bilim

İğnesiz Koronavirüs Aşısı Geliyor: DSÖ Tarih Verdi!

İğnesiz koronavirüs aşısı için müjde verildi. Dünya Sağlık Örgütünde (DSÖ) görevli bilim insanı Soumya Swaminathan, iğnesiz COVID-19 aşısının ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR