16 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

16 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 15 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

10-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

16 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 16 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 16 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

16 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 115.794 test yapıldığı paylaşıldı. 7.906 yeni vaka olduğu ve 658 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 90 kişi hayatını kaybetti ve 7.189 kişi iyileşti.

16 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

16-subat-asi-tablosu

Kafe ve Restoranlar için Yeni Gelişme: Ne Zaman Açılacak?
İNTERNET

Kafe ve Restoranlar için Yeni Gelişme: Ne Zaman Açılacak?

Kafe ve restoranların ne zaman açılacağı merak ediliyor. Hükümette ve Sağlık Bakanlığı’nda yapılan toplantılarda, kafe ve restoranlar hakkında çok sayıda öneri konuşulmakta.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Üniversiteler Hibrit Eğitime Geçiyor!
Bilim

Üniversiteler Hibrit Eğitime Geçiyor!

Koronavirüs salgını nedeniyle üniversitelerde yüz yüze eğitime ara verilmişti. Dersler çevrimiçi olarak işlenmeye başlanmıştı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR