17 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

17 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 17 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca0

17 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 17 Mart vaka sayısı kaç oldu? 17 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

17 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

17-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

2 Doz Aşı Olanlar Karantinaya Girmeyecek: Sağlık Bakanlığı Duyurdu
Bilim

2 Doz Aşı Olanlar Karantinaya Girmeyecek: Sağlık Bakanlığı Duyurdu

2 doz aşı olanlar karantinaya girmeyecek açıklaması geldi. Koronavirüs salgını dünya çapında yayılmaya devam ederken aşılama da sürüyor.

17 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

17-mart-asi-tablosu

Yeni Koronavirüs İlacı Ölümleri %85 Azaltıyor!
Bilim

Yeni Koronavirüs İlacı Ölümleri %85 Azaltıyor!

Yeni koronavirüs ilacı, COVID-19'a bağlı hastaneye yatış ve ölüm oranını yüzde 85 azalttı. İngiltere merkezli ilaç firması GlaxoSmithKline (GSK) ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli Vir Biotechnology tarafından geliştirilen VIR-7831 isimli monoklonal antikor ilacına ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR