17 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

17 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 17 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

4-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

17 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 17 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 17 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

17 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 117.121 test yapıldığı paylaşıldı. 7.325 yeni vaka olduğu ve 649 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 86 kişi hayatını kaybetti ve 7.209 kişi iyileşti.

17 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

17-subat-asi-tablosu

Kademeli Normalleşme Başlıyor: Cumhurbaşkanı Açıkladı
Bilim

Kademeli Normalleşme Başlıyor: Cumhurbaşkanı Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında millete sesleniş konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yasaklar hakkında önemli açıklama yaptı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oxford Aşısı Neden Alınmadı? Fahrettin Koca Son Durumu Açıkladı
Bilim

Oxford Aşısı Neden Alınmadı? Fahrettin Koca Son Durumu Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de aşılar ile ile ilgili son durum bilgisini paylaştı. Koca, Hürriyet'ten Osman Müftüoğlu'nun sorularını yanıtladı.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR