18 Aralık Türkiye Koronavirüs Tablosu, 18 Aralık Vaka Sayısı Kaç?

18 Aralık Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 18 Aralık Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

23-temmuz-turkiye-koronavirus-tablosu

18 Aralık Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 18 Aralık vaka sayısı kaç oldu? 18 Aralık Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor.

18 Aralık Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 205.809 test yapıldığı paylaşıldı. 26.410 yeni vaka olduğu ve 4.103 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 246 kişi hayatını kaybetti ve 31.945 kişi iyileşti.

18 Aralık Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

18 Aralık itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam vaka sayısı 1.982.090 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 17.610'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 5.707 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 1.753.552 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Süresi Uzatıldı, Yarıyıl Tatili Uzatıldı: Sınav Yapılmayacak!
İNTERNET

Uzaktan Eğitim Süresi Uzatıldı, Yarıyıl Tatili Uzatıldı: Sınav Yapılmayacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim ile ilgili açıklama geldi. Yarıyıl tatili uzatıldı. Yarıyıl tatili ne zaman? Konu hakkında tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Prof. Dr. Deniz Çalışkan, Çin menşeli koronavirüs aşısının gelecek hafta çarşamba gününden itibaren (23.12.2020) sağlık çalışanlarında uygulanmasına başlanacağını açıkladı.

23.12.2020 tarihinden itibaren sağlık çalışanlarına koronavirüs aşısı yapılmaya başlanacak. Prof. Dr. Deniz Çalışkan, Sağlık çalışanlarının ardından öğretmenler başta olmak üzere teması yüksek meslek gruplarında çalışanlara aşı yapılacağı bilgisini verdi.

Koronavirüs Aşı Süreci Nasıl İşliyor? Hastanede Neler Yapılıyor?
Bilim

Koronavirüs Aşı Süreci Nasıl İşliyor? Hastanede Neler Yapılıyor?

Koronavirüs aşısı gönüllülere nasıl uygulanıyor? Gönüllüllere hastanede ne yapılıyor? Koronavirüs aşısı yapılan gönüllü gazeteci anlattı.

YORUMLAR