18 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

18 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 18 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

18 mayıs koronavirüs tablosu

18 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 18 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 18 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

18 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

18 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

Türkiye'ye 10 Milyon Doz Koronavirüs Aşısı Gelecek: İşte Tarih!
Bilim

Türkiye'ye 10 Milyon Doz Koronavirüs Aşısı Gelecek: İşte Tarih!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin'den 10 milyon doz koronavirüs aşısının geleceğini duyurdu. Bakan Koca tarafından yapılan açıklamaya göre Sinovac firması tarafından geliştirilen CoronaVac aşısı bu hafta içerisinde ülkemize ulaşacak.

Koronavirüsün Yeni Etkisi Ortaya Çıktı!
Bilim

Koronavirüsün Yeni Etkisi Ortaya Çıktı!

Koronavirüsün yeni etkisi gün yüzüne çıktı. Doç. Dr. Canan Tanıdır, İtalya'da bilim insanları tarafından gerçekleştirilen araştırmaya ilişkin çok önemli açıklamada bulundu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR