18+ Web Sitesi Pornhub, 6 Saniye Yeter Diyerek Vine’a Talip Oldu

18+ Web Sitesi Pornhub, 6 Saniye Yeter Diyerek Vine’a Talip Oldu

Sosyal medya devi Twitter'ın 2013 Ocak ayında kullanıma sunduğu ücretsiz video uygulaması Vine hizmetini kapatacağını açıkladı. Bu kötü haberi fırsata çevirmek isteyen 18+ web sitesi Pornhub, ilginç bir sloganla Vine’ı satın almak istediğini açıkladı.

Popüler teknoloji sitesi C|net’in haberine göre Pornhub “6 saniye her şeye yeter” mottosuyla hareket ederek, Vine kısa videolarının kullanıcı kitlesini kendi tabanına çekmek istediğini ima etti.

Pornhub’ın C|net üzerinden yaptığı açıklamaya göre, “Twitter’ın Vine servisini durduracağını öğrendik, bu durumda zor durumda olan sosyal medyaya yardım etmek boynumuzun borcu” diyerek Vine üzerinde yenilikler yaparak kullanıcıların hizmetine sunulabileceğini, içeriğinin de 18+ standartlarında olabileceğinin sinyallerini verdi. Pornhub yayınlanacak olan 6 saniyelik videolarla kullanıcıların kendini eğlendirebilmelerinin son derece mümkün olduğunu da belirtti.

Bu üstü oldukça kapalı bildirinin altında Pornhub’ın Vine video servisine bir satın alma teklifi yapıp yaptığını çıkarmak mümkün. Ancak Twitter’ın bu tür bir amaca hizmet etmesini isteyip istemeyeceği de oldukça belirsiz. Twitter cephesinde henüz çıt çıkmıyor. Bu üstü kapalı teklif karşısında şokta olmalılar diye düşünüyoruz.

Twitter’dan Şok Haber! Vine Kapatılıyor

YORUMLAR