19 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

19 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 19 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

19 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 19 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 19 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

19 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

19 şubat vaka sayısı

19 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

19 şubat aşı tablosu

Twitter, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hesabına Etiket Ekledi
SOSYAL MEDYA

Twitter, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hesabına Etiket Ekledi

Twitter geçtiğimiz aylarda devlete bağlı medya kuruluşları ve resmi devlet temsilcilerine yönelik özel bir etiket uygulamaya başlamıştı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

iPhone'u Suya Düşen Adam Buzlu Suya Hiç Düşünmeden Daldı (Video)
MOBİL

iPhone'u Suya Düşen Adam Buzlu Suya Hiç Düşünmeden Daldı (Video)

Bir adam iPhone'unu suya düşürdükten sonra telefonunu almak için dondurucu soğukta buz gibi suya daldı. Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyaletinin başkenti Victoria'da çekilen görüntüler insanın içini üşütüyor.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR