2. Nesil Nexus 7'ler İçin Yeniden Google-Asus İşbirliği

2. Nesil Nexus 7'ler İçin Yeniden Google-Asus İşbirliği

Google 2013 Mayıs’ında çok sevilen ve satışları çok iyi giden Nexus 7 tabletinin yeni versiyonunu yani ikinci neslini tanıtmayı planlıyor. İlk nesli ASUS tarafından üretilen tabletten memnun olmuş olacak ki ikinci nesil için de ASUS ile çalışmalara başlanmış durumda. Nexus 7’nin başarısına dair en büyük işaretlerden birisi hali hazırda Ocak 2013’ün sonuna kadar modelin 6 milyon satışı aşması olarak gösteriliyor.

Kullanışlılığının yanında uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çeken Nexus 7’nin satış başarısının ardında elbette bu fiyat politikasının da büyük etkisi var. Yeni nesil Nexus 7’lerin de aynı fiyat düzeyinde piyasaya sürülmesi ve avantajını koruması beklenenler arasında. Elbette yavaş yavaş bir endüstri standardı haline gelmeye başlayan Full-HD ekranlar gibi bazı geliştirmeler de yeni modelde yerini alacak.

Daha önce 8-16-32 GB depolama kapasiteli versiyonları ile karşımıza çıkan Nexus 7’nin bu sefer 16-32-64 GB ile birlikte gelmesi de en çok beklenenler arasında yer alıyor. Bu seferki modelde Android yazılımı ve donanım arasında en yüksek uyumluluğun hedeflendiği de bilgileri yayınlayan Digitimes tarafından belirtilmiş durumda.

Logitech G710+ Mekanik Oyuncu Klavyesi incelememiz

YORUMLAR