20 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

20 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 20 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

20 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 20 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 20 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

20 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

20 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

20-subat-asi-tablosu

Sağlık Bakanı'ndan Yerinde Karar Dönemi Hakkında Kritik Açıklama!
Bilim

Sağlık Bakanı'ndan Yerinde Karar Dönemi Hakkında Kritik Açıklama!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yerinde karar dönemi hakkında yeni bir açıklama yaptı. Bakan Koca, resmi Twitter hesabı üzerinden önümüzdeki ay başlayacak yeni dönemin nasıl olacağına ilişkin önemli bilgiler paylaştı.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Aşıların Mutasyonlu Virüse Karşı Etkisi Azaldı mı? Bilim Kurulu Açıkladı
Bilim

Aşıların Mutasyonlu Virüse Karşı Etkisi Azaldı mı? Bilim Kurulu Açıkladı

Koronavirüs aşılarının mutasyonlu virüse karşı etkisi zayıfladı mı? Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR