2013 Model Philips Televizyonlar Çok Yakında Türkiye'de

2013 Model Philips Televizyonlar Çok Yakında Türkiye'de

Dünyanın öncü ev elektroniği üreticilerinden Philips, 2013 model LED televizyonların yakın zamanda Türkiye'de satılmaya başlanacağını duyurdu. PFL6008 olarak adlandırılan yeni seri televizyonlar önceki serilerde var olan özelliklerin yanında farklı önemli özelliklere de sahipler. İzleme deneyimini güçlendirmek için Philips PFL6008 serisi Smart TV'ler iki taraflı Ambilight özelliğini içeriyor. Bu özellik, setin ışığı arka duvara yansıtarak rengi, ekrandaki görüntüyle hassas bir şekilde eşleştirmesine ve çok daha geniş bir TV izleme etkisi yaratmasına olanak sağlıyor.

Tüm Philips PFL6008 TV'ler Easy 3D (Pasif 3D) özellikli ve Premium 3D Derinlik, kullanıcıların 3D görüntülerin derinliğini ayarlamalarına imkan tanıyor. 3D deneyimini genişletmek ve 3D içeriği kullanma sınırlarının üstesinden gelmek için Premium 2D-3D dönüştürme özelliği, 2D filmlere üçüncü bir boyut ekliyor. Bu televizyonlar 500 Hz hareket hızı ve Perfect 3D Natural Motion özellikleriyle hareketli görüntülerde yüksek netlik sağlamakta.

Philips PFL6008 TV'ler, evinizdeki diğer ekranlara da kolayca bağlanabiliyor. Mobil cihazlarla karşılıklı yayın akışına olanak veren Philips MyRemote App, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare uygulamalarını destekliyor. Ayrıca, TV izlerken sosyal medyaya erişim sağlamak da mümkün.

PFL6008 televizyonların en güzel özelliklerinden biri ise yenilenen çerçeve tasarımı. Ekranın cam panelinin ince çizgili alüminyum çerçeveye monte edilmesiyle tamamlanan ince hatlı Philips ‘U frame’ ayaklğı, son derece modern bir çerçevesiz tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.


Yeni Philips PFL6008 serisi TV'ler, 2013 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Oxford Arabalar İçin Ucuz Otomatik Kontrol Mekanizması Geliştirdi

YORUMLAR