2014'te İki Yeni Microsoft Surface Modeli Geliyor

2014'te İki Yeni Microsoft Surface Modeli Geliyor

Microsoft'un Surface tablet modelleri her ne kadar beklenilen talebi şimdiye dek görememiş olsa da şirketin inadından vazgeçmeyeceği ve yeni Surface modelleri ile karşımıza çıkacağı kesin. Kendisine Apple iPad cihazlar ve özellikle Samsung'un Android tabletleri arasında yer edinmeye çalışan Surface, şimdiye dek özellikle Windows 8 işletim sistemine olan büyük önyargı sebebiyle bu amacını gerçekleştiremedi.

ZDNet'in aktardığı bilgilere göre Microsoft'un 2014 için hazırladığı yol haritasının bir slaytı ele geçirildi ve şirketin 2014'ü inovasyon için en iyi yıl olarak gördüğü ortaya çıktı. Şimdilik yeni Surface modellerinde ne gibi özellik ya da yeniliklerin yer alacağına dair hiç bir bilgi yok ancak cihazların piyasada tutunması beklendiği için muhtemelen en azından bir kaç yenilik barındıracaklardır.

Bunun yanında tahminlere göre Surface RT'nin daha fazla sürdürülmemesi de ihtimaller arasında. Zira ne üreticiler ne de tüketiciler tarafından ilgi gösterilen Windows RT ile çalışan bu sürümün Surface'in marka imajını da zedelediğine dair düşünceler var. 2014'e yaklaştığımız şu günlerde giderek daha da fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

HTC One'ın yeni sürümü plastik kasalı mı olacak?

YORUMLAR