2015’te Duvarınızda Bilgisayar Kasasına Yer Açın

2015’te Duvarınızda Bilgisayar Kasasına Yer Açın

Bilgisayar kasaları hemen her boyda ve şekilde üretiliyorlar. Tasarım harikası son dere şık kasaların yanı sıra, kullanışlı minimal kasalar da çok rağbet görüyorlar. 2015 yılında bilgisayar kasalarının daha fazla yer kaplamayacağı artık kesin gibi.

Oyun kasaları, iş yeri kasaları, fantezi tasarımlar, mini kasalar, dev kuleler derken, bilgisayar kasa endüstrisi aldı başını gitti. Yeni yapılacak bir şey kalmadı diyorduk ki; son derece yaratıcı bir tasarımla Lion-Li kasa ve aksesuar tasarım firması, duvara monte edilebilen son derece şık kasalarla 2015 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

Diğer kasalardan farkının şasesinin duvara monte edilebiliyor olması. Bu sayede çalışacak alanınızı son derece genişletmeniz mümkün. 4 farklı boyutta piyasaya çıkacak olan Lion-li kasaları ITX, ATX mini ve ATX Tower standartlarına yeni bir soluk getirmiş. Her kasanın darbeye dayanıklı bir cam paneli var. Bu panel bilgisayarınızın içinde kullanacağınız donanımın şık bir şekilde görünmesini de sağlıyor.

Tanıtım filmini aşağıda sunduğumuz Lion-Li firmasının, kasalardan başka son derece kullanışlı ve şık çalışma masaları da mevcut. Lion-Li’in kasaları Şubat ayında 289 dolardan satışa çıkacak. Ancak kasaların tanıtım videosundan önce, yukarıda Lion-Li tasarımı bir bilgisayar masasını da göz atmanızı istedik.

Bilgisayar Parçalarından Şehirler

En Etkileyici ve YaratıcıBilgisayar Kasaları

Yüksek Performans İçin Bilgisayar Donanımı Temizliği Nasıl Yapılır

Bilgisayar Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

YORUMLAR