2017 Model Cadenza Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri Ürkütüyor

2017 Model Cadenza Akıllı Telefonun Teknik Özellikleri Ürkütüyor

Swordfish OS kullanan Turing Phone akıllı telefon serisi 2017 model Cadenza’yı tanıttı. Telefonun özelliklerini okurken “gerçek” olup olmadığını bir süre düşüneceksiniz.

Turing CEO’su Steve Chao Cadenza’nın özelliklerini tane tane anlatırken dili bile sürçmedi. Ancak telefonun özelliklerini duyanların kısa bir nefes darlığı yaşadığı tahmin ediliyor.

2017 Model Turing Cadenza Teknik Özellikleri

Cadenza, derin makine öğrenme işletim sistemi olan Swordfish kullanacak. 5.8 inç ekranı olan cihaz QHD kalitesinde görüntü sunabiliyor. 60MP iMAX 6K Quad Triplet Lens/T1.2 arka kamerası olan Cadenza’nın şu anda rakibi yok. Önümüzdeki birkaç yıl da olacak gibi durmuyor, çünkü bildiğiniz gibi piyasadaki bazı markalar daha yeni dual kamera kullanmaya ancak uyum sağlayabiliyorlar. Cadenza’nın ön kamerası da 20MP.

Cadenza’nın abarttığı bileşenleri sadece kameraları değil. Cihaz 12GB RAM kullanacak. Bu özelliği LPDDR4X RAM (2 x 6GB modül) olarak kaportasının altına yerleştiriliyor. 4 SIM kart taşıyabilen Cadenza 1TB depolama alanı sunuyor.

Şimdi elbette bu bileşenleri kontrol edebilecek güçlü bir çekirdeğe ihtiyaç olacağını kestirmek güç değil. Cadenza burada da abartıyor ve 2 adet Snapdragon 830 çekirdeğe yerleştirilmiş 16 Kryo CPU kullanıyor. Turing’in diğer telefonlarda kullandığı Sailfish OS’nin bir türevi olan Swordfish ile desteklenen ve Grafen Oksit gözde üzerine yerleştirilmiş bu sağlam telefonun fiyatı henüz belli değil. Şimdilik bu konuda hayal gücümüz kullanmaktan başka çaremiz yok. 

Tüm Telefonlara Rakip Kaya Gibi Bir Telefon, Turing Phone Geliyor

Parola ile Korunduğunuzu mu Sanıyorsunuz? O Birkaç Harf ve Rakama Bu Kadar Çok Güvenmeyin

YORUMLAR