2017 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Valve Tarafından Duyuruldu!

2017 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Valve Tarafından Duyuruldu!

Eğer Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlayacak diye merak ediyorsanız, Valve nihayet merakınızı giderecek açıklamayı yaptı ve 2017 Steam Yaz İndirimleri'nin başlangıç tarihini duyurdu.

Aslında geçtiğimiz ay reddit üzerinde Steam Yaz İndirimleri'nin ne zaman başlayacağına dair sızıntılar karşımıza çıkmıştı. Steam'in geliştiriciler grubundan alındığı iddia edilen bir ekran görüntüsü 2017 Steam Yaz İndirimleri'nin 22 Haziran tarihinde başlayacağına işaret ediyordu. Dün de PayPal şu Twitter mesajını paylaşmıştı:

Önceki sızıntılar ve PayPal'in verdiği tarih, Valve tarafından paylaşılan bilgiler olmadığı için elbet ki resmi tarih değillerdi. Fakat Valve yetkilileri de bu tarihi onayladı ve 2017 Steam Yaz İndirimleri'nin başlayacağı tarih kesinleşti.

Steam indirimlerinde yüzde 90'a varan indirim oranları karşımıza çıkabiliyor; bu nedenle cüzdanlarınızı indirim boyunca ulaşamayacağınız yere saklamanızda fayda var. Binlerce oyunun indirime gireceği kampanyada hangi oyunu satın alacağınızı seçmek biraz zor olabiliyor. Biz, bu yazımızda hangi oyunları satın almayı düşündüğümüzü paylaşmıştık, yazımızdan faydalanarak tavsiye alabilirsiniz:

2017 Steam Yaz İndirimlerinde Hangi Oyunları Alacağız - Dev Liste

YORUMLAR