2017'nin En İyi CEO'ları açıklandı: Elon Musk Listede Sekizinci

2017'nin En İyi CEO'ları açıklandı: Elon Musk Listede Sekizinci

Ünlü iş bulmada yardımcı internet sitesi Glassdoor, 2017’nin en iyi yöneticilerini açıkladı. Elon Musk listede 8. sırada!

Gerek sosyal medya paylaşımları, gerekse çılgın fikirleriyle dikkatleri sürekli üzerine çeken uzay şirketi SpaceX CEO’su Elon Musk, yüzde 99 onay alarak Dünya’nın en iyi 8. CEO’su oldu. Mark Zuckerberg ise yüzde 98’le listede 10. sırada yer aldı.

Yaşayan Ironman olarak da bilinen Musk dışında, listede 26 tane daha teknoloji lideri yer alıyor. World Wide Technology CEO’su Jim Kavanaugh’un ikinci sıraya yerleşirken, Fast Enterprises CEO’su Martin Rankin beşinci, NVIDIA CEO’su Jen-Hsun Huang altıncı, HubSpot CEO’su Brian Halligan da yedinci sırada yer alıyor.

Google’ın CEO’su Sundar Pichai listeye 17. sıradan girebilirken, Microsoft’un CEO’su Satya Nadella 29, LinkedIn’in CEO’su Jeff Weiner 35, Apple’ın CEO’su Tim Cook ise 53. oldu.

Bu listeyle birlikte akıllara yeniden Apple’ı Elon Musk yönetsin düşünceleri gelir mi bilinmez, ama Amerika başkanlığında yarışacağı düşünülen Zuckerberg ve Cook arasındaki açık ara dikkat çekiyor.

Listenin tamamı için Glassdoor sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR