2018'in En İyi Android Uygulamaları Belli Oldu

Google Play Awards 2018

2018’in en iyi Android uygulamaları arasında seçim yapmak için düzenlenen Google Play Awards 2018’de ödüller sahiplerini buldu.

Google Play üzerinden yayınlanan onlarca uygulamanın yarıştığı ödüller, dokuz farklı kategoride dağıtılırken, Türkiye’den çıkan Otsimo, maalesef ödülü alamadı.

Google Play Ödülleri 2018

Bu yıl itibarıyla üçüncüsü düzenlenen Google Play Awards ile birlikte en iyi uygulamaları ödüllendirmek isteyen Google, yine farklı alanlarda birçok uygulamayı ödüllere aday göstermişti. Adaylar arasında Türkiye’den çıkan ve En İyi Sosyal Etki alanında kendisine yer bulan Otsimo da bulunuyordu. Otizmli çocukların eğitimine destek vermek adına geliştirilen uygulama, ödüle layık görülmese bile daha fazla kişiye ulaşmayı başardı. En iyi sosyal etki alanındaysa ödülü Khan Academy aldı. 

Zorlu bir seçim sürecinin ardından kazananları belirlediklerini söyleyen Google, bugün itibarıyla 2018’in en iyi Android uygulamaları listesini yayınladı. Google Play Awards 2018’in kazananlarını hemen aşağıdaki listede görebileceğiniz gibi "indir" tuşuna basmak suretiyle bütün uygulamalara kolayca ulaşıp, deneme şansı yakalayabilirsiniz. 

Google Play Awards 2018'in Kazananları

En İyi Erişebilirlik 

En İyi Girişim

En İyi Çıkış Yapan Oyun

Milyarlara Erişen Deneyim

En İyi Sosyal Etki

En İyi Çıkış Yapan Bağımsız Oyun

En İyi Hissettiren Uygulama